לחצו להתקשרות:

אירגון חתונה אזרחית בקפריסין

חבילת חתונה בקפריסין מתאימה לזוגות אשר מעוניינים או זקוקים לערוך חתונה אזרחית מחוץ לגבולות המדינה. זוגות אשר רוצים להפוך את החתונה שלהם למיוחדת ולהתרכז אך ורק בחתונה ולא בארגונים שמסביב, ייהנו מיצירת קשר עם חברה אשר מציעה חבילות חתונה ובכך מורידה מהם את כל הצורך בהתארגנות ויצירת קשר עם המקומיים.

ראו גם: חתונה אזרחית בקפריסין

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

חבילת נישואים אזרחיים בקפריסין

נישואים אזרחיים בפראג בצ'כיה
נישואים בפראג
נישואים  אזרחיים בקפריסין
נישואים בקפריסין
נישואים אזרחיים
ארגון חתונה אזרחית
ארגון נישואים אזרחיים בסלובניה
נישואים בסלובניה
זכויות בנישואים אזרחיים
זכויות בנישואים אזרחיים
מסמכים נדרשים לחתונה אזרחית
מסמכים נדרשים

קפריסין היא אחת המדינות הפופולריות ביותר אליה מגיעים זוגות ישראלים להתחתן. המדינה נחשבת לנוחה מבחינות רבות וזוגות אשר רוצים להתרכז אך ורק בנישואים עצמם יכולים לעשות חתונה בקפריסין ביום אחד ולחזור לארץ עוד באותו יום. זוגות רבים מעידים כי קפריסין קיבלה אותם בברכה וכי המרחק מהארץ אשר עומד על כשעה טיסה הופך את ההליך למהנה ביותר.

מה כוללת חבילת חתונה בקפריסין?

חבילת חתונה בקפריסין כוללת דאגה לכל הפרטים כך שהזוג יכול להתרכז בדבר אחר- החתונה. החבילה כוללת הכנת המסמכים הנדרשים בארץ ותרגומם באישור נוטריוני (כאשר את ההוצאה של המסמכים ממשרד הפנים על הזוג להוציא), קביעת פרטי החתונה בקפריסין, ליווי מלא של הזוג לחתונה ותרגום במידת הצורך ובסופו של דבר גם דאגה לקבלת תעודת נישואין בחותמת אפוסטיל אשר מאפשרת לבני הזוג להירשם בארץ כנשואים. את החתונה ניתן לקיים בערים שונות בקפריסין ובין הפופולריות נמצאות לרנקה ולימסול כשהבחירה היכן מבין הערים להתחתן היא של הזוג ולאופי החתונה לו הוא מצפה.

יתרונות חבילת חתונה על פני תכנון עצמאי

זוגות אשר מעוניינים לעשות חתונה בקפריסין יכולים לארגן את החתונה בעצמם והם יכולים לחפש אחר חבילת חתונה בקפריסין. זוגות אשר מרגישים בנוח ליצור את התקשורת מהארץ ולקבוע בעצמם את כל הפרטים כמו מקום ושעת החתונה, לדאוג לתרגום המסמכים ולתעודת הנישואים החתומה, יכולים לפעול לעשות זאת. חבילת חתונה בקפריסין יכולה לחסוך לזוג טרטור רב ולחץ מיותר שהרי החתונה צריכה להיות יום מרגש במיוחד וכאשר יש מי שדואג לכל הפרטים כולם לזוג נשאר רק לחגוג את היום המיוחד. חשוב לציין כי זוגות אשר מטרת הנסיעה שלהם היא להתחתן, יכולים לערוך חתונה בקפריסין ביום אחד וכל זה מבלי להישאר ללילה.

רישום הנישואים בארץ

מדינת ישראל אמנם לא מקיימת נישואין אזרחיים בתחומה אך היא כן מכירה בנישואים אלו כשהם מתקיימים מחוץ לגבולותיה. לכן, זוגות אשר בוחרים לעשות חתונה בקפריסין יכולים להירשם במשרד הפנים כנשואים לכל דבר כשכל שעליהם לעשות הוא להגיע עם תעודות הזהות למקום ועם תעודת הנישואין כשהיא נושאת חותמת אפוסטיל.

כיצד נוכל לסייע?

האתר שם לעצמו מטרה להביא לזוגות את כל המידע הרלוונטי כך שהם יוכלו לקבוע כיצד לערוך את החתונה שלהם. נוסף למידע באתר ניתן להשאיר פרטים אישיים על מנת שמומחה בתחום הנישואים האזרחיים יוכל לחזור אליכם להתייעצות ללא תשלום.