לחצו להתקשרות:

חתונה אזרחית בצ'כיה בפראג

זוגות רבים בישראל אינם יכולים או אינם רוצים להתחתן בגבולות המדינה. הזוגות אשר פונים להתחתן בחו"ל לא יכולים להגיע סתם כך למקום החתונה, עליהם להכין מראש מסמכים שונים, לתרגמם ולהגיע איתם למקום היעד.

ראו גם: ארגון חתונה אזרחית בפראג

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

בחירת יעד לנישואים רפורמיים בצ'כיה - פראג

נישואים אזרחיים בפראג בצ'כיה
נישואים בפראג
נישואים  אזרחיים בקפריסין
נישואים בקפריסין
נישואים אזרחיים
ארגון חתונה אזרחית
ארגון נישואים אזרחיים בסלובניה
נישואים בסלובניה
זכויות בנישואים אזרחיים
זכויות בנישואים אזרחיים
מסמכים נדרשים לחתונה אזרחית
מסמכים נדרשים

אם אתם מתכננים להתחתן בחתונה אזרחית בחו"ל, עליכם להתכונן אליה, לבחון את היעדים השונים וקודם כל לבחור את היעד המועדף. הבחירה באיזו מדינה להתחתן מכילה מרכיבים שונים כאלו קשורים לרוב בבירוקרטיה של המקום ונראות המקום. זוגות אשר מעוניינים לבלות לאחר טקס הנישואים האזרחי במקום ולחגוג את ירח הדבש יבחרו לרוב בפראג או סלובניה לקיום טקס הנישואין ואילו זוגות אשר מעוניינים בבירוקרטיה פשוטה והליך מהיר יעדיפו לרוב לעשות חתונה אזרחית בקפריסין.

מסמכים לחתונה בחו"ל

הדרישה למסמכים משתנה בין מדינה למדינה אך עם זאת כל מדינה תדרוש הוצאה של מסמכים ותרגום שלהם על ידי נוטריון.

מסמכים לחתונה בפראג – המסמכים הנדרשים לקיום חתונה בפראג הם תמצית רישום אותה ניתן להוציא ממשרד הפנים, תעודת לידה ובמקרה של גירושין/ פטירה של בן הזוג הקודם יהיה עליכם להביא אישור מתאים לכך. המסמכים השונים צריכים להיות מתורגמים לצ'כית וחתומים בחותמת נוטריון. נוסף לכך בעת הגשת הבקשה להתחתן יהיה על בני הזוג להציג צילום של פספורט כשהוא בתוקף לאחר תאריך החזרה מפראג.

מסמכים לחתונה בסלובניה – על מנת לקיים חתונה אזרחית בסלובניה תצטרכו להוציא מראש אישור מלשכת האוכלוסין אשר מעיד על כך שאינכם נשואים ולתרגם את המסמכים עם נוטריון לסלובנית. נוסף לכך, בשדה התעופה יצטרכו בני הזוג להציג פספורט בתוקף ושיש ברשותם כרטיס טיסה חזרה. בסלובניה יהיה עליכם להגיש 2 תמונות פספורט (כל אחד) ולהגיע לאחר שתשלמו את אגרת משרד הפנים ואגרת הטקס.

מסמכים לחתונה בקפריסין – לפני שמגיעים לקפריסין על מנת להתחתן יש להוציא ממשרד הפנים תמצית רישום ולתרגמה לשפה האנגלית בחותמת נוטריון. במידה ואתם אלמנים/ות יהיה עליכם להוציא גם תעודת פטירה של בן זוגכם לשעבר ולתרגמה. נוסף לכך תידרשו להוציא אישור ממקום העבודה, להביא 2 תמונות פספורט ולדאוג שיהיה לכם כרטיס טיסה הלוך ושוב ופספורט בתוקף שאותם תוכלו להציג לפי דרישה לרשויות.

רישום הנישואין בארץ

לאחר קיום טקס חתונה אזרחית בחו"ל על בני הזוג להירשם במשרד הפנים כנשואים. שלא כמו לאחר טקס חתונה אורתודוקסי בו המידע על הזוג עובר למשרד הפנים, כאשר הזוג מתחתן בחו"ל הוא אינו נרשם באופן אוטומטי ועליו לגשת למשרד הפנים כדי להירשם כנשוי מוקדם ככל הניתן (על מנת ליהנות מהמעמד החוקי). על הזוג להביא איתו למשרד הפנים תעודת זהות של כל אחד מהם וכן את תעודת הנישואין אותה קיבלו. חשוב לוודא כי תעודת הנישואין חתומה בחותמת אפוסטיל שהיא חותמת בין לאומית אשר מעידה על כך שהזוג התחתן על פי החוק במדינה (את תעודת הנישואין החתומה יש לקחת לאחר קיום הטקס בחו"ל ולהביא אותה לארץ).

כיצד נוכל לעזור

במידה ואתם מתכננים להתחתן בחתונה אזרחית בחו"ל חשוב מאד שתדעו אלו מסמכים אתם צריכים להציג. מסמכים לחתונה בסלובניה שונים מהמסמכים הנדרשים לחתונה בפראג וכדי לעשות סדר בדברים הוקם האתר. מעבר למידע האתר מעמיד לרשות הזוגות מומחים בתחום איתם ניתן ליצור קשר לאחר השארת הפרטים האישיים באתר.