לחצו להתקשרות:

חבילות חתונה אזרחית בסלובניה

סלובניה היא אחת המדינות הקסומות בהן ניתן להתחתן. זוגות ישראלים רבים נמשכים ליופי המדינה ומחליטים לקיים את החתונה שלהם בשטחה. סלובניה פותחת את שטחה לזוגות ישראלים אשר רוצים להינשא נישואים אזרחיים ולמרות שהיא מציעה הליך טיפה מסובך יותר מהליך חתונה בקפריסין, היא עדיין מציעה הליך בירוקרטי שזוגות ישראלים יכולים לעמוד בו.

ראו גם: חתונה אזרחית בסלובניה

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

מדוע להתחתן דווקא בסלובניה?

נישואים אזרחיים בפראג בצ'כיה
נישואים בפראג
נישואים  אזרחיים בקפריסין
נישואים בקפריסין
נישואים אזרחיים
ארגון חתונה אזרחית
ארגון נישואים אזרחיים בסלובניה
נישואים בסלובניה
זכויות בנישואים אזרחיים
זכויות בנישואים אזרחיים
מסמכים נדרשים לחתונה אזרחית
מסמכים נדרשים

סלובניה מושכת את הישראלים בעיקר בשל הנוף הקסום. זוגות ישראלים אשר אינם יכולים או אינם רוצים להתחתן בחתונה אורתודוקסית בארץ מוצאים את סלובניה כארץ מושלמת לשילוב בין חתונה בסלובניה לבין ירח דבש במדינה שופעת אגמים, טירות ונופים קסומים.

מה כוללת חבילת חתונה בסלובניה?

חבילת חתונה בסלובניה כוללת ארגון של כל הפרטים החשובים של החתונה. החל מליווי הזוג להוצאת המסמכים הנדרשים ותרגום שלהם לסלובנית, ארגון ותיאום החתונה עם העירייה במקום ביעד, ליווי צמוד לאורך החתונה כולל תרגום אשר נדרש על פי החוק הסלובני והבאת תעודת הנישואין עם חותמת אפוסטיל לאחר קיום הטקס עצמו.

היתרונות של חבילת חתונה על פני תכנון עצמאי

חתונה אזרחית בסלובניה דורשת התייחסות לפרטים רבים. החוק הסלובני דורש כי זוג אשר אינו דובר את השפה יגיע לטקס עם מתורגמן וכמו כן נדרשים מסמכים שונים ורישום מוקדם. ישנם זוגות אשר מכירים אנשים שדוברים את השפה (או שדוברים סלובנית בעצמם), הם מכירים את החוק במקום ולכן ירגישו בנוח לתכנן בעצמם את החתונה. עם זאת, רוב הזוגות בוחרים בחבילת חתונה בסלובניה אשר מקלה עליהם את כל ההליך הבירוקרטי ומשאירה להם את האפשרות ליהנות מיום החתונה ולהתרכז רק ברומנטיקה.

רישום הנישואים בארץ

מדינת ישראל לא מקיימת בתחומה נישואים אזרחיים באופן רשמי אך היא כן מכירה בנישואים אלו. זוגות אשר מקיימים חתונה בסלובניה יכולים להירשם במשרד הפנים לאחר שיגיעו למקום עם תעודות הזהות שלהם ותעודת הנישואין המקורית אותה יקבלו חתומה כנדרש ממוסד הנישואין בסלובניה. זוגות רבים בוחרים לחגוג את החתונה שלהם בארץ ולקיים חתונה רפורמית או טקס חתונה אזרחית מול קרובי משפחתם וחבריהם. הטקס בארץ יכול להתקיים כטקס רפורמי ברוח היהדות והוא יכול להיות כל טקס אזרחי עליו יחליטו בני הזוג.

כיצד נוכל לסייע?

ארגון חתונה בסלובניה דורש הכרות עם כל הפרטים ולכן האתר פורש בפני זוגות אשר מעוניינים להתחתן במקום את כל המידע הנדרש. לרשות הגולשים עומדים גם מומחים שישמחו מאד לסייע ולעזור לארגן את החתונה. אם גם אתם מתכננים על חתונה אזרחית ורוצים להתייעץ עם מומחה כל שעליכם לעשות הוא להשאיר את פרטיכם באתר ומומחה יחזור אליכם.