לחצו להתקשרות:

ארגון טקס נישואים אזרחיים בקפריסין

נישואין אזרחיים בקפריסין נותנים פתרון לישראלים רבים שרוצים להתחתן ולא יכולים לעשות זאת בארץ. בישראל ניתן להתחתן אך ורק בנישואים דתיים כאשר זוגות יהודים יבצעו את ההליך ברבנות וכל זוג דתי אחר לפי המוסדות שלו. זוגות "מעורבים" בהם כל אחד בעל דת שונה או שאחד מבני הזוג הוגדר כלא יהודי (לרוב נוגע ליהודים שאביהם יהודי ועלו במסגרת חוק השבות) לא יכולים להתחתן במדינה. עבור זוגות אלו וזוגות שלא מעוניינים בחתונה דתית עומדת האפשרות לבצע חתונה אזרחית בקפריסין.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

ארגון טקס נישואין אזרחיים בקפריסין

נישואים אזרחיים בפראג בצ'כיה
נישואים בפראג
נישואים  אזרחיים בקפריסין
נישואים בקפריסין
נישואים אזרחיים
ארגון חתונה אזרחית
ארגון נישואים אזרחיים בסלובניה
נישואים בסלובניה
זכויות בנישואים אזרחיים
זכויות בנישואים אזרחיים
מסמכים נדרשים לחתונה אזרחית
מסמכים נדרשים

חתונה בקפריסין מתאימה לכל זוג מסורב חיתון או זוג אשר אינו מעוניין בחתונה דתית כשעל שני בני הזוג לענות על קריטריונים של גיל ומצב משפחתי מתאים. הגיל המותר לנישואין הוא גיל 17 ומעלה והסטטוס של כל אחד מבני הזוג חייב להיות רווק או גרוש או אלמן. על מנת להוכיח ששני התנאים מתקיימים יש להוציא ממשרד הפנים טופס תמצית רישום ותעודת לידה ולתרגם אותם על ידי נוטריון כדי שקפריסין תכיר במסמכים.

הליך חתונה בקפריסין

הליך חתונה אזרחית בקפריסין הוא פשוט למדי, אך הוא דורש תכנון מבעוד מועד. עוד לפני הוצאת המסמכים יש לבחור את תאריך החתונה המועדף ולבחור את העיר בקפריסין בה תרצו להתחתן. לאחר בחירת העיר מומלץ ליצור קשר עם העירייה במקום ולקבוע תארים לקיום החתונה. החתונה בקפריסין תתקיים בבית העירייה ולאחר טקס קצר וענייני יהיה עליכם לדאוג לשליח אשר יאסוף עבורכם את תעודת הנישואין כשהיא חתומה בחותמת אפוסטיל. עם התעודה שקיבלתם תגיעו למשרד הפנים בארץ ותרשמו כנשואים לכל דבר. חשוב לדעת כי את המסמכים שתוציאו ממשרד הפנים יש להוציא עד 3 חודשים לפני החתונה. מסמכים ישנים יותר יכולים שלא להתקבל וכמו כן על המסמכים להיות מקוריים בלבד (צילומים לא יתקבלו).

מקומות המקיימים חתונות בקפריסין

ישנן מספר ערים אשר מאפשרות לקיים חתונות בקפריסין. בין הערים המוכרות נמצאות לרנקה, לימסול ופאפוס. גם ערים קטנות מבצעות טקסי נישואים אזרחיים ובמידה ותתעניינו בערים שונות מאלו הגדולות תצטרכו ליצור איתם קשר ולוודא במפורש שתוכלו לקיים את החתונה. למרות שחלק מהערים מאפשרות לקיים חתונה בקפריסין גם בלי תיאום מראש, מומלץ בכל זאת לברר את כל הפרטים ולדאוג להעביר עותק של המסמכים לעירייה הנדרשת עד 15 יום לפני החתונה. את המסמכים המקוריים חובה להביא ביום החתונה. נוהל זה זהה לכל הערים המקיימות חתונה בקפריסין.

כיצד נוכל לעזור

חתונות בקפריסין מתקיימות כל הזמן וזאת בעיקר בשל הקלות הבירוקרטית. עם זאת על מנת להפוך את יום הנישואין למרגש במיוחד מומלץ לקבל את כל המידע הנדרש בתחום. האתר מרכז שפע של מידע על חתונות אזרחיות והוא מעמיד לרשות הגולשים מומחים בעלי ניסיון בתחום. על מנת ליצור קשר עם המומחים יש להשאיר פרטים באתר ואלו ישמחו לחזור לייעץ לכם.