לחצו להתקשרות:

נישואים אזרחיים בפראג

נישואים אזרחיים בפראג מאפשרים לזוגות מסורבי חיתון וזוגות אשר אינם מעוניינים להתחתן במסגרת הרבנות להפוך לזוג נשוי על פי דין. פראג מציעה לזוגות הזדמנות להתחתן באחת הערים היפיפיות שבאירופה ובהליך קצר, רשמי ופשוט למדי. הליך חתונה בפראג דורש מינימום של מסמכים כשהמועד לקיום החתונה נקבע עוד מהארץ.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

ארגון טקסט נישואין אזרחיים בצ'כיה

נישואים אזרחיים בפראג בצ'כיה
נישואים בפראג
נישואים  אזרחיים בקפריסין
נישואים בקפריסין
נישואים אזרחיים
ארגון חתונה אזרחית
ארגון נישואים אזרחיים בסלובניה
נישואים בסלובניה
זכויות בנישואים אזרחיים
זכויות בנישואים אזרחיים
מסמכים נדרשים לחתונה אזרחית
מסמכים נדרשים

על מנת לעשות חתונה אזרחים בפראג על בני הזוג להיות במעמד המאפשר להם להתחתן. על בני הזוג להיות בגיל המותר לנישואין וכן עליהם להיות כשרים לנישואים על ידי כך שיוכיחו כי הם עונים על הגדרת רווקים/ אלמנים/ גרושים. במידה ובני הזוג עונים על שני הקריטריונים יהיה עליהם להוציא את האישורים המתאימים ממשרד הפנים בארץ, יש לדאוג שאלו יהיו מלווים חותמת אפוסטיל ולתאם מול פראג את תאריך הנישואין. את התיאום ניתן לבצע דרך אתר האינטרנט הרשמי של העיר או בטלפון (מומלץ באמצעות אדם אשר מדבר צ'כית).

הליך הנישואים האזרחיים בפראג

חתונה בפראג יכולה להיות אירוע מרגש ומשמח כשכל שעל הזוג לעשות הוא לדעת למה לצפות. מומלץ לפנות לפחות שלושה ימים לצורך החתונה (מה שמאפשר גם ליהנות מהעיר היפה) ולדעת היכן תעברו בתהליך. לפראג יש להגיע עם כל המסמכים הנדרשים; תעודת לידה וטופס תמצית סטטוס (המאשר שאתם במעמד להתחתן). את הטפסים ניתן להשיג בקלות בארץ במשרד הפנים. כמו כן מומלץ לברר מראש את כל הפרטים בארץ, כולל יום ושעת טקס הנישואין. הטקס עצמו אינו דתי והוא קצר ורשמי.

יתרונות חתונה אזרחית בפראג

נישואים אזרחיים בפראג נותנים פתרון מעולה לכל מסורבי החיתון באשר הם ולזוגות אשר אינם מעוניינים להתחתן דרך מוסד הרבנות. שלא כמו מדינות שונות באירופה אשר דורשות גם מסמך של Nulla Osta (אותו מוציאה הקונסוליה, אך לא תמיד בשמחה), צ'כיה מוותרת על המסמך והופכת את המדינה ליעד מועדף לנישואים אזרחיים.

חתונה בצ'כיה והכרת הנישואים בישראל

חתונות בפראג מתבצעות כל הזמן וישראלים רבים נהנים מהעיר ומקלות הבירוקרטיה במקום. לשמחת הזוגות אשר מקיימים חתונה אזרחית בצ'כיה, החתונה מוכרת בארץ ולאחר הנחיתה והעברת המסמכים במשרד הפנים הזוג הופך לנשוי באופן רשמי בארץ. חשוב לציין כי במקרה של גירושין זוג ששני הצדדים יהודי או מאותה דת יצטרך לבצע את הגירושים במוסד הדתי וזוג שאינו מאותה דת יוכל לבצע את ההליך רק בבית המשפט.

אנו כאן לרשותכם

נישואים אזרחיים בפראג ידרשו מכם להכין מספר מסמכים בארץ ולהכין את החתונה עצמה עוד מהארץ, כולל קביעת תאריך מדויק לחתונה. האתר שם לעצמו מטרה לסייע לזוגות אשר רוצים לקיים חתונה אזרחית בפראג ולכן ניתן למצוא בו אוסף של מידע רלוונטי ומומחים שישמחו לייעץ. כדי שנוכל לייעץ לכם ולענות על כל שאלה על נישואין אזרחיים בפראג, כל שעליכם לעשות הוא להשאיר את פרטיכם באתר ומומחה מנוסה יחזור אליכם.