לחצו להתקשרות:

נישואים אזרחיים בסלובניה

במדינת ישראל ניתן להתחתן אך ורק דרך מוסדות דתיים כמו למשל הרבנות. אזרחי המדינה אשר אינם בעלי דת, מעוניינים להתחתן בין דתות או שהוגדרו כמסורבי חיתון, יכולים להתחתן רק בחו"ל כשאחת האפשרויות העומדות לפניהן היא לעבור הליך של חתונה אזרחית בסלובניה.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

ארגון טקס נישואין אזרחיים בסלובניה

נישואים אזרחיים בפראג בצ'כיה
נישואים בפראג
נישואים  אזרחיים בקפריסין
נישואים בקפריסין
נישואים אזרחיים
ארגון חתונה אזרחית
ארגון נישואים אזרחיים בסלובניה
נישואים בסלובניה
זכויות בנישואים אזרחיים
זכויות בנישואים אזרחיים
מסמכים נדרשים לחתונה אזרחית
מסמכים נדרשים

חתונה אזרחית בסלובניה נותנת פתרון למסורבי חיתון, מחוסרי דת ואנשים אשר רוצים להתחתן בחתונה אזרחית. סלובניה דורשת לעבור את הליך החתונה בשפה המקומית או בעזרת מתורגמן ומומלץ לקחת זאת בחשבון כאשר בוחרים את היעד לקיום חתונה אזרחית.

נישואין האזרחיים בסלובניה – מסמכים חשובים

חתונות בסלובניה מתקיימות לאורך כל השנה וזוגות ישראלים רבים בוחרים במדינה היפה כדי לעבור בה את ההליך. על אף שהיופי עשוי לבלב חשוב לזכור כי חתונה בסלובניה היא חתונה לכל דבר ועל כן יש להתכונן אליה כראוי. על מנת להתחתן במדינה על שני בני הזוג להוציא ממשרד הפנים מסמך בשם תמצית סטטוס- מסמך המעיד כי בני הזוג רשאים להתחתן ואינם נשואים לאדם אחר. בנוסף לכך מבקשת ממשלת סלובניה מהזוג להציג אישורים של מקום העבודה ובמקום עצמו הם יבקשו גם לראות שיש לזוג כרטיס טיסה חזרה לישראל. מסמכים אלו נועדו כדי להוכיח שלזוג אין כוונה להשתקע במדינה. למעמד החתונה יש להצטייד בדרכון בתוקף, שתי תמונות פספורט (לכל אחד) ולפני קיום החתונה יש לשלם אגרת נישואין.

תכנון חתונה אזרחית בסלובניה

שלא כמו חתונות בארצות אחרות כמו למשל חתונה בקפריסין, סלובניה מחייבת את בני הזוג להיות דוברי השפה או להביא מתרגם למהלך טקס הנישואין. כיוון שהכללים של סלובניה שונים במקצת, חשוב מאד להתארגן כראוי לחתונה, לדאוג ראש לכל המסמכים הנדרשים כשהם מתורגמים, לקבוע את היום והשעה לעריכת הטקס ולוודא כי יש מי שיבצע עבורכם את התרגום הנדרש במהלכו. טקס החתונה הוא אזרחי ומתקיים לרוב בבניין העירייה של העיר הנבחרת. תכנון מוקדם כולל הבאת כל המסמכים הנדרשים יעזרו לכם להגשים את החלום.

מעמד הנישואין בישראל

נישואין אזרחיים בסלובניה הם נישואים לכל עניין ודבר ולאחר קיום הטקס בבניין העירייה וקבלת אישור נישואין עם חותמת אפוסטיל (חותמת בינלאומית אשר מופיעה על כל תעודות הנישואין ומעידה על המעמד), יש לגשת בארץ למשרד הפנים ולהירשם כנשואים. כמובן, הזוגות יכולים לקיים לאחר חזרתם טקס חתונה חילוני או במקרים מסוימים רפורמי כאן בארץ.

כיצד נוכל לעזור? 

הליך נישואים אזרחיים הוא מרגש אך דורש התארגנות מוקפדת. שלא כמו נישואין דרך המוסדות הדתיים במדינה, כאן אין לזוג ליווי מטעמה. על מנת להקל עליכם אספנו באתר את כל המידע הנדרש ואנו ממשיכים לאסוף מידע כדי להקל עליכם בתכנון התהליך. כמו כן עומדים לרשותכם מומחים ויועצים בתחום חתונה אזרחית שישמחו לחזור אליכם בהשארת פרטים באתר.